Minecraft یک بازی ویدیویی محبوب sandbox است. در ابتدا در سال 2009 منتشر شد ، و امکان ساخت ، جستجو ، دستکاری ، و زنده ماندن در جهان تولید شده در بلوک سه بعدی را فراهم میکند. از اواخر سال 2019 ، به دومین بازی ویدیویی پرفروش در تمام دوران تبدیل شد. در این آموزشسرور مجازیMinecraft خود را ایجاد خواهید کرد تا با دوستانتان بتوانید بازی کنید. به طور خاص ، بسته های نرم افزاری لازم را برای اجرای Minecraft ، پیکربندیسرور مجازیبرای اجرا ، و سپس استقرار بازی نصب خواهید کرد.
در این آموزش از نسخه جاوا Minecraft استفاده شده است. اگر نسخه Minecraft خود را از طریق Microsoft App Store خریداری کرده باشید ، نمی توانید به اینسرور مجازیوصل شوید. اکثر نسخه های Minecraft خریداری شده در کنسول های بازی مانند PlayStation 4 ،Xbox One یا Nintendo Switch نیز نسخه مایکروسافت Minecraft هستند. این کنسول ها همچنین قادر به اتصال بهسرور مجازیساخته شده در این آموزش نیستند. می توانید نسخه جاوا Minecraft را از اینجا دریافت کنید.

پیش نیازها
برای دنبال کردن این راهنما ، به موارد زیر نیاز دارید:
سرور مجازیی با نصب جدید اوبونتو .04 ، کاربر غیر ریشه با امتیازات sudo و SSH فعال شده. برای راه اندازیسرور مجازیخود و انجام این مراحل می توانید این راهنما را دنبال کنید. Minecraft می تواند منابع فشرده ای داشته باشد ، بنابراین هنگام انتخاب اندازهسرور مجازیخود ، این را بخاطر بسپارید.
⦁ یک کپی از Minecraft Java Edition که روی یک دستگاه محلی Mac ، Windows یا Linux نصب شده است.
مرحله 1 - نصب بسته های نرم افزاری لازم و پیکربندی فایروال
پس از مقداردهی اولیهسرور مجازی، اولین قدم شما نصب جاوا میباشد. برای اجرای Minecraft به آن احتیاج خواهید داشت.
ایندکس بسته بندی را برای مدیر بسته APT به روز کنید:
⦁ $ sudo apt update

در مرحله بعد ، نسخه OpenJDK 8 جاوا ، به طور خاص JRE را نصب کنید. این یک نسخه حداقل از جاوا است که پشتیبانی از برنامه های GUI را از بین می برد. این ویژگی آن را برای اجرای برنامه های جاوا بر رویسرور مجازیایده آل میکند:
⦁ $ sudo apt install openjdk-8-jre-headless

همچنین برای ایجاد بخش های متمایزسرور مجازیباید از نرم افزاری به نام screen استفاده کنید. screen به شما اجازه می دهد تا یک بخش پایانه ایجاد کرده و از آن جدا شوید و اجازه دهید روند کار روی آن شروع شود. این مسئله از این حیث مهم است که اگر می خواستیدسرور مجازیخود را راه اندازی کنید و سپس ترمینال خود را ببندید ، این کار باعث می شود بخش از بین برود وسرور مجازیشما متوقف شود. اکنون screen را نصب کنید:
⦁ $ sudo apt install screen

اکنون که بسته های خود را نصب کردید ، باید فایروال را فعال کنیم تا ترافیک بهسرور مجازیMinecraft وارد شود. در تنظیمات اولیهسرور مجازیکه انجام داده اید ، فقط اجازه عبور از SSH را داده اید. اکنون باید اجازه دهید تا ترافیک از طریق پورت 25565 وارد شود ، که پورت پیش فرض مورد استفاده Minecraft برای اجازه اتصال است. با اجرای دستور زیر ، قانون فایروال لازم را اضافه کنید:
⦁ $ sudo ufw allow 25565

اکنون که جاوا را نصب کرده اید و فایروال خود را به درستی پیکربندی کرده است ،سرور مجازیMinecraft را از وب سایت Minecraft دانلود خواهید کرد.
مرحله 2 - دانلود آخرین نسخه Minecraft
حال باید نسخه فعلیسرور مجازیMinecraft را دانلود کنید. می توانید با رفتن به وب سایت Minecraft و کپی کردن لینکی تحت عنوان Download minecraft_server.X.X.X.jar ، که در آن X آخرین نسخه سرور است ، این کار را انجام دهید.
هم اکنون می توانید از wget و لینک کپی شده برای دانلودسرور مجازیاستفاده کنید:
⦁ $ wget https://launcher.mojang.com/v1/objects/bb2b6b1aefcd70dfd92149ac3a215f6c636b07/server.jar

اگر قصد داریدسرور مجازیMinecraft خود را به روزرسانی کنید ، یا اگر می خواهید نسخه های مختلف Minecraft را اجرا کنید ،سرور مجازیدانلود شده را به minecraft_server_1.15.2.jar تغییر نام دهید ، که مطابق با شماره های نسخه هایلایت شده با هر نسخه ای که تازه دانلود کرده اید:
⦁ $ mv server.jar minecraft_server_1.15.2.jar

اگر می خواهید نسخه قدیمی تر Minecraft را دانلود کنید ، می توانید آنها را در mcversions.net بایگانی کنید. اما این آموزش بر آخرین نسخه فعلی تمرکز خواهد کرد. اکنون که دانلود را انجام داده اید، پیکربندیسرور مجازیMinecraft خود را شروع خواهیم کرد.
مرحله 3 - پیکربندی و اجرایسرور مجازیMinecraft
اکنون که Minecraft jar را دانلود کردید ، آماده اجرای آن هستید.
ابتدا با اجرای دستور screen یک بخش screen را شروع کنید:
⦁ $ screen

پس از خواندن بنری که ظاهر شده است ، نوار SPACE را فشار دهید. screen به شما یک بخش ترمینال مانند حالت عادی ارائه می دهد. این بخش اکنون قابل جدا شدن است ، به این معنی که می توانید یک فرمان را از اینجا شروع کنید و آن را اجرا کنید.
اکنون می توانید پیکربندی اولیه خود را انجام دهید. وقتی این دستور بعدی با خطا مواجه میشود، نگران نشوید. Minecraft نصب خود را از این طریق طراحی کرده است که کاربران ابتدا باید موافقت نامه مجوز شرکت را قبول کنند. این کار را در ادامه انجام خواهید داد:
⦁ $ java -Xms1024M -Xmx1024M -jar minecraft_server_1.15.2.jar nogui

قبل از بررسی خروجی این دستور ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به همه این آرگومان های خط فرمان بیندازیم، کهسرور مجازیشما را تنظیم میکند:
⦁ Xms1024M -سرور مجازیرا پیکربندی می کند تا با اجرای 1024مگابایت یا 1 گیگابایت رم شروع به کار کند. اگر می خواهیدسرور مجازیشما با RAM بیشتری شروع کند ، می توانید این حد را بالا ببرید. هم M برای مگابایت و هم G برای گیگابایت گزینه های پشتیبانی شده هستند. به عنوان مثال: Xms2G سرور را با 2 گیگابایت رم شروع می کند.
⦁ Xmx1024M -سرور مجازیرا برای ما پیکربندی می کند، حداکثر 1024مگابایت رم . اگر می خواهیدسرور مجازیتان در سایز بزرگتری اجرا شود و به بازیکنان بیشتری اجازه دهد، یا اگر احساس می کنید که سرور شما به کندی کار می کند می توانید این حد را افزایش دهید .
⦁ jar - این پرچم مشخص می کند که کدام فایل jarسرور مجازیاجرا شود.
⦁ nogui - بهسرور مجازیمی گوید که GUI را راه اندازی نکند زیرا یکسرور مجازیاست ، و شما رابط کاربری گرافیکی ندارید.
اولین باری که این دستور را اجرا می کنید ، که به طور معمولسرور مجازیخود را راه اندازی می کند ، خطای زیر را ایجاد می کند:
Output
[22:05:31] [22:05:31] [main/ERROR]: Failed to load properties from file: server.properties
[22:05:31] [main/WARN]: Failed to load eula.txt
[22:05:31] [main/INFO]: You need to agree to the EULA in order to run the server. Go to eula.txt for more info.

این خطاها به این دلیل ایجاد شده اند کهسرور مجازینمی تواند دو فایل لازم برای اجرا را پیدا کند:EULA (توافق نامه مجوز کاربر نهایی) ، موجود در eula.txt ، و فایل پیکربندی server.properties. خوشبختانه از آنجا کهسرور مجازیقادر به یافتن این فایل ها نبود ، آنها را در دیرکتوری کاری فعلی شما ایجاد کرد.
ابتدا ، eula.txt را در nano یا ویرایشگر متن مورد علاقه خود باز کنید:
⦁ $ nano eula.txt

در داخل این فایل ، پیوندی با Minecraft EULA مشاهده خواهید کرد. URL را کپی کنید.
~/eula.txt
#By changing the setting below to TRUE you are indicating your agreement to our EULA (https://account.mojang.com/documents/minecraft_eula).
#Tue Mar 24 22:05:31 UTC 2020
eula=false

URL را در مرورگر وب خود باز کنید و توافق نامه را بخوانید. سپس به ویرایشگر متن خود بازگردید و آخرین خط را در eula.txt پیدا کنید. در اینجا ، eula = false را به eula = true تغییر دهید. اکنون فایل را ذخیره کنید و ببندید.
اکنون که EULA را پذیرفتید ، زمان آن رسیده است کهسرور مجازیرا با مشخصات خود پیکربندی کنید.
در دیرکتوری کاری فعلی خود ، فایل جدید server.properties را نیز پیدا خواهید کرد. این فایل شامل همه گزینه های پیکربندیسرور مجازیMinecraft شما است. می توانید لیست مفصلی از کلیه ویژگی هایسرور مجازیرا در Official Minecraft Wiki پیدا کنید. قبل از شروعسرور مجازیخود ، این فایل را با تنظیمات دلخواه خود تغییر دهید. این آموزش خصوصیات اساسی را شامل می شود:
⦁ $ nano server.properties

فایل شما به این صورت ظاهر می شود:
~/server.properties
#Minecraft server properties
#Thu Apr 30 23:42:29 UTC 2020
spawn-protection=16
max-tick-time=60000
query.port=25565
generator-settings=
force-gamemode=false
allow-nether=true
enforce-whitelist=false
gamemode=survival
broadcast-console-to-ops=true
enable-query=false
player-idle-timeout=0
difficulty=easy
spawn-monsters=true
broadcast-rcon-to-ops=true
op-permission-level=4
pvp=true
snooper-enabled=true
level-type=default
hardcore=false
enable-command-block=false
max-players=20
network-compression-threshold=256
resource-pack-sha1=
max-world-size=29999984
function-permission-level=2
rcon.port=25575
server-port=25565
server-ip=
spawn-npcs=true
allow-flight=false
level-name=world
view-distance=10
resource-pack=
spawn-animals=true
white-list=false
rcon.password=
generate-structures=true
online-mode=true
max-build-height=256
level-seed=
prevent-proxy-connections=false
use-native-transport=true
motd=A Minecraft Server
enable-rcon=false
بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از مهمترین خصوصیات این لیست بیاندازیم:
⦁ difficulty (پیش فرض روی easy است) - سطح دشواری بازی را تعیین می کند ، از جمله اینکه چه میزان آسیب ایجاد شود و المان ها چگونه روی بازیکن شما تأثیر بگذارند. گزینه های موجود peaceful, easy, normal, و hard به ترتیب به معنی صلح آمیز ، آسان ، عادی و سخت هستند.
⦁ gamemode (پیش فرض روی survival قرار دارد) - این ویژگی حالت بازی را تنظیم می کند. گزینه ها شامل survival, creative,adventure, و spectator به معنی نجات ، خلاق ، ماجراجویی و تماشاگر هستند.
⦁ level-name (پیش فرض روی world) - نامسرور مجازیشما را نشان می دهد که در کلاینت ظاهر می شود. ممکن است نیاز به گذر از کاراکترهایی مانند آپوستروف با بک اسلش ( /) باشد.
⦁ motd (پیش فرض A Minecraft Server است) - پیامی که در لیستسرور مجازیکلاینت Minecraft نمایش داده می شود.
⦁ pvp (پیش فرض روی true) - بازیکن را در مقابل مبارزات فعال می کند. در صورت تنظیم روی true ، بازیکنان قادر به درگیری و آسیب رساندن به یکدیگر خواهند بود.
پس از تنظیم گزینه های مورد نظر ، فایل را ذخیره کنید و ببندید.
اکنون که EULA را به true تغییر داده و تنظیمات خود را پیکربندی کرده اید ، می توانیدسرور مجازیخود را با موفقیت شروع کنید.
مانند آخرین بار ، بیاییدسرور مجازیرا با 1024مگابایت رم شروع کنیم. در حال حاضر ، بیایید به Minecraft امکان استفاده تا 4 گیگ رم را در صورت نیاز اعطا کنیم. به یاد داشته باشید ، میتوانید این شماره را متناسب با محدودیت هایسرور مجازییا نیازهای کاربر خود تنظیم می کنید:
⦁ $ java -Xms1024M -Xmx4G -jar minecraft_server_1.15.2.jar nogui

به مقدمات چند لحظه زمان دهید. به زودیسرور مجازیجدید Minecraft شما تولید خروجی شبیه به این را آغاز می کند:
Output
[21:08:14] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.15.2
[21:08:14] [Server thread/INFO]: Loading properties
[21:08:14] [Server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL
[21:08:14] [Server thread/INFO]: Generating keypair
[21:08:15] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server on *:25565

پس از به روزرسانی و راه اندازیسرور مجازی، خروجی زیر را مشاهده خواهید کرد:
Output
[21:15:37] [Server thread/INFO]: Done (30.762s)! For help, type ldquo;helprdquo;

اکنونسرور مجازیشما در حال اجرا است و شما به صفحه کنترل ادمینسرور مجازیوارد شده اید. اکنون help را تایپ کنید:
[21:15:37] [server thread/INFO] : help
خروجی مانند این ظاهر می شود:
Output
[21:15:37] [Server thread/INFO]: /advancement (grant|revoke)
[21:15:37] [Server thread/INFO]: /ban []
[21:15:37] [Server thread/INFO]: /ban-ip []
[21:15:37] [Server thread/INFO]: /banlist [ips|players]
.

از این ترمینال می توانید دستورات ادمین را اجرا کرده وسرور مجازیMinecraft خود را کنترل کنید. اکنون بیایید از screen استفاده کنیم تاسرور مجازیجدید شما، حتی پس از ورود به سیستم در حال اجرا باشد. سپس می توانید به کلاینت Minecraft خود متصل شوید و یک بازی جدید را شروع کنید.
مرحله 4 - در حال اجرا نگه داشتنسرور مجازی
اکنون کهسرور مجازیخود را در حال اجرا دارید ، می خواهید که حتی پس از قطع شدن از بخش SSH خود ، همچنان کار خود را ادامه دهد. از آنجا که قبلاً از screen استفاده کرده اید ، می توانید با فشار دادن Ctrl + A + Dاز این بخش جدا شوید. اکنون به پوسته اصلی خود برگشته اید.
برای دیدن همه بخ هاش screen خود این دستور را اجرا کنید:
⦁ $ screen -list

یک خروجی با شناسه بخش خود دریافت خواهید کرد ، که باید آن بخش را از سر بگیرید:
Output
There is a screen on:
26653.pts-0.minecraft (03/25/20 21::31) (Detached)
1 Socket in /run/screen/S-root.

برای از سرگیری بخش ، پرچم -r را به فرمان screen وارد کنید و سپس شناسه بخش خود را وارد کنید:
⦁ $ screen -r 26653

هنگامی که آماده خروج ازسرور مجازیخود هستید ، حتماً با زدن Ctrl + A + D از بخش جدا شوید و سپس از سیستم خارج شوید.
مرحله 5 - اتصال بهسرور مجازیتان از طریق کلاینت Minecraft
اکنون کهسرور مجازیشما در حال کار است ، اجازه دهید از طریق کلاینت Minecraft به آن وصل شویم. سپس می توانید بازی کنید!
کپی خود را از Minecraft Java Edition راه اندازی کنید و Multiplayer را از منو انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، برای اتصال به یکسرور مجازینیاز دارید ، بنابراین بر روی دکمه Add Server کلیک کنید.

در صفحه ویرایش اطلاعاتسرور مجازیکه نمایش داده میشود ، نامی بهسرور مجازیخود بدهید و در آدرس IPسرور مجازیخود آن را تایپ کنید. این همان آدرس IP است که برای اتصال از طریق SSH استفاده می کنید.

پس از وارد کردن نامسرور مجازیو آدرس IP خود ، به صفحه Multiplayer که اکنونسرور مجازیشما در آن لیست شده است ، باز می گردید.

از این پس ،سرور مجازیشما همیشه در این لیست ظاهر می شود. آن را انتخاب کرده و روی Join Server کلیک کنید.

شما درسرور مجازیخود قرار گرفتید و آماده بازی هستید!
نتیجه
اکنون یکسرور مجازیMinecraft در اوبونتو .04 در حال اجرا دارید که با تمام دوستان خود بتوانید بازی کنید! با جستجو، نیرنگ زدن و تلاش برای بقا در دنیای خام سه بعدی لذت ببرید و به یاد داشته باشید: مراقب grieferها باشید.d

خرید vps-خرید سرور مجازی-خرید سرور-سرور هلند-فروش vps-سرور مجازی آمریکا-خریدvps-سرور مجازی هلند-فروش سرور مجازی-سرور آمریکا-vps-سرور مجازی انگلیس-سرور مجازی آلمان-سرور مجازی کانادا-خرید vps آمریکا-خرید وی پی اس-سرور-خرید سرور مجازی هلند-vps خرید-سرور مجازی فرانسه-سرور مجازی هلند-خرید vps آمریکا-خرید سرور مجازی ارزان هلند-vps-خرید vps هلند-خرید سرور مجازی آمریکا-خرید vps فرانسه-تست vps-سرور مجازی تست-سرور مجازی ویندوز-ارزانترین vps-خرید وی پی اس-vps ارزان-

برچسب ها:GUI,Minecraft,Minecraft Java Edition,screen,Windows

نصب MariaDB در اوبونتو 20.04

فعال سازی و اتصال رابط کاربری Django

به وبلاگ خود خوش امدید

، ,minecraft ,server ,سرور ,⦁ ,eula ,خود را ,می توانید ,سرور مجازی ,server thread ,thread info ,سرور مجازی آمریکا ,starting minecraft server ,info starting minecraft ,برای اجرای minecraft

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
thesiss holooland oiuhd123456 javedaneha mydecori110 daramad-online sorenaa mohsenzanjanimardepishahang keshavarzi2 ark03